پرستار...

مشکل از همان بیمارستان شروع شد. همه نگران به دنیا آمدنم بودند و خیلی ها منتظر مشخص شدن جنسیتم. مادربزرگم کلی نذر کرده بود که جنسم هرچی باشه مهم نیست؛ فقط سالم باشم. <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

سرانجام با کلی ناز و طنازی به دنیا آمدم. گفتم مشکل از بیمارستان شروع شد. تا چشمهایم را باز کردم و نگاهم به پرستارافتاد یک چیزی در قلبم تکان خورد. حس کردم چیزی را در زندگی چند ثانیه ای ام کم داشتم. اصلا انگار در خلا فرو رفتم. یکی نبود به این پرستار محترم بگوید :«آخه با این قیافه میان بچه به دنیا بیارن.اومد و یکی قلبش ضعیف بود...»

از زور عشق گریه ام گرفت . همه فکر می کردند گریه به خاطر ضربه ای بود که دکتر به نقطه ای از نقاط حساس بدنم وارد کرده بود. هیچ کس نفهمید که آن گریه ، گریه ی عشق بود...

آن پرستار در ذهنم نقش بسنه بود . هر وقت لیلی و مجنون می خواندم به جای لیلی می گفتم: پرستار و{...} . این عشق پاک همین طور در زندگیم وجود داشت، اماجرات بروزش را نداشتم. شما بهتر می دانید که هر کسی ظرفیت فهمیدن عاشقیت آدم را ندارد.

بالاخره یک روز صبح که احساس می کردم دیگر دست راست و چپم را اشتباه نمی کنم رفتم به پرس و جوی خانم پرستار. بعد از چند روز پیدایش کردم....اما چه سود ... از شانس ما او مادر همان دختر سال دومی دانشکده در آمد که چندین بار جزوه هایم را گرفته است.     

 

/ 16 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
mana

واقعا جالب بود....موفق باشی!!

m m

پرستار خوب است. جزوه خيلی خوب است. پرستار خوب است. جزوه ی دختر پرستار خيلی خوب است.

hedi

salam amir jan ziarat ghabol khosh gozsht ? mara 2aa kardi ? eltemas 2aa

esmaeli

وبلاگ خوبی داريد ...خوشحال می شم به وبلاگم سری بزنيد..موفق باشيد

سعيد

سلام . اخوی./مطلب تکراری چرا ميذاری. / هرچند که مادر هيچکدوم ا ز بچه های سال دومی ما پرستار نيست.

دايي سينما

سلام امير جان . طرح فوق العاده ای بود اما در پايان که ماجرا به يک تصادف ختم شد ... لوس شد . شايد از اين ايده ات يك داستان كوتاه بنويسم . راضي باش .

ماجده

سلام .. وبلاگ زیبا و خوبی دارید :) به منم يه سری بزنيد .. ممنونم .. موفق باشيد

یلدا

سلام خيلی جالب بود يعنی بايد بگم عالی بود

shaereashrgh

سلام ببخشيد ميخندم اما باش تا صبح دولتت بدمد