عاشق شده ام يا نه ؟...

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

پرسیدی که آیا تا به حال عاشق شده ام یا نه؟

ظاهرا مخاطب قبلی این پرسش خودت بوده ای که نمی دانم چه جوابی داده ای!؟

هرچند وبلاگ هیچ وقت نمی تواند جای دفترچه های مختلف «حدیث نفس» نویسی ام را بگیرد، اما امروز حدیث نفس می نویسم در دفتری به وسعت جهان ، چه برای تو که خودت باعث و بانی این بساط بوده ای ، چه برای او که بیش از صد بار از کویت و... به دیدار آمده... حتی برای آن بدبختی که فکر می کند من یکی از ارکان موافق یا مخالف سیاست این مملکتم و آدرس وب لاگ را جهت بررسی بیشتر معرفی می کند.

وضویی ساخته ام و آهنگی تاجیکی را زمینه ای چهار دیواری اتاق کرده ام. چاشنی اش هم کمی سرگیجه ی خفیف.

**

به قول دوستی:«این که می خواهم باشد، فقط برای چشمهایش است. چشمی که آدم خودش را در آنها خالی کند و دوباره از همان چشمها پر شود.»

عشق آسمانی را با تمام مخلفاتش، لایق حسین و فاطمه می دانم. ازاین عشق بقیه دوست داشتن ها معنی می گیرد.

اما جواب حضرت عالی ...

چون از ابتدا همه چیزمان با بقیه فرق می کرد و از آنجا که همه چیزمان باید به همه چیزمان بیاید...کالای این بازار نیز باید فرق کند. متفاوت باشد از آن چه تا به حال دیده ام و دیده ای... به گونه ای دیگر... طرحی تازه...حتی ملاقاتی با حضرت ملک الموت. به غیر این باشد قیام می کنم به گرفتن حقی از دست رفته واعلام جنگ می دهم به هر آنچه در مقابل این طلب حق باشد.

توقع نداشته باش که صریح بگویم بله یا نه... چون بی عشق زندگی معنا ندارد. اما عشقی به وسعت معنی آن. نه وسعت درک و فهم بعضی از دوستان.

خدا را شکر که به دنیای خاکستری خویش قانع بوده ام  و هیچ گاه  در پی دست یابی به دنیای رنگین کمانی دیگری نبوده ام . این بزرگترین موهبت زندگی ام است. روی تخته ی سفید روی دیوار نوشته ام: «قرار شده است بمیرم به رسمی ساده و خودمانی...برای سرودن بهترین ترانه این کار لازم است.این موهبت زمانی دادند که دیگر به هیچ مهر و محبتی نخندیدم....

.

 

 

/ 17 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آيت

عشق لالايی بارون تو شباست...

حسین نژاد

عاشقيت خوبه .من هم می‌خوام البته يه گاذ!!

سيامك

سلام مهربان ! خوبی؟!... عشق را در ميانه عشق بايد فهميد ! باور کن !! آن که بی تجربه ای از عشق از روی کتاب حرف می زند مثل آدمی ست که می خواهد از روی کتاب عمل جراحی قلب باز انجام دهد !! ....و عشق را تو خوب می شناسی ! می دانم !!... شاد باشی و برقرار

چشمان شيشه اي

آقا اهلآ/خدا کنه اون چشمايی که دربارش نوشتی چشم شيشه ای باشه/ضمنآبنده از اون تخته وايت بردت يه جمله قشنگ يادگاری دارم /قربان شما ملالی نيست جز دوری شما.

m m

شايد خودم نباشم ولی وبلاگم هست. چرا سر نمی زنيد؟ راستی! ميبينم که بعد از امتحانات است و عاشقی! موسم عاشقی و کار به بنياد آمد!!!

g...i...t...i

من خودم رو کشتم اين چند روز که بيام و اينجا نظر بدم!ولی يا پرشين بلاگ ناز می کرد يا اکانت من...حالا که دوتاشون کنار اومدن...نظرم يادم رفت!

samira

يا حق وقتی کوچکتر بوديم از تنوع رنگها لذت می برديم و حالا رنگ روح زدگيمان خاکستری شده! به اميد روزی که نه خاکستری باشيم و نه رنگارنگ زلال باشيم و يک رنگ

fateme

و چه زيبا گفتی که عشق را تنها لايق او می دانی نام حسين هزاران سال است که کنگره عرش را به لرزه در می آورد و دل فاطمه را! حسين حسين حسين حسين اين حسين کيست که عالم همه ديوانه اوست؟ درد مشترک....

mahmood

سلام امير خان گل ! بابا شما جماعت بدجوري زديد تو تيريپ عاشقي! خبري شده ؟ داداش من! يه عاشق شدن كه اين همه دنگ و فنگ نداره انگار تو اين جامعه نيستي ..آدماي امروزي به تعداد نگاه هاشون ميتونن عاشق بشن و به تعداد پلك زدن هاشون فراموش كنن ...اما تا به چي بگي عاشقي !! عاشقي اسوه ميخواد اونم نه هركسي ...تو بگو فاطمه من ميگم زينب ميگم حسين ميگم آخر عشق وسط كربلاست ..حالا هر كي هرچي ميخواد بگه ؛بگه !! راستي جناب! به نظر من نگرد نيست گشتم نبود ...دنيا مجازيه ..آره ؟ يا حق !!

gomnam

هر چه گویم عشق را شئخ و بیان چون به عشق آیم خجل گرذم از آن