...

چند بار دستم به سمت گوشی تلفن رفت.اما برگشت. گفتم زنگ بزنم اگر خودت برداشتی بگویم:‌‌‌ «سلام جونم.» تو هم بعد از مکث کوتاهی که هم شرم داشته باشد و هم دلبری ، با صدای آرامت بگویی: «جونم سلام.» مثل آن فیلم چند شب پیش. اما نه به آن صناعت. بعد بگویم: «هوا ابری است. اما دلش‌نمی ترکد. می‌آیی پیاده روی؟» تو هم بگویی:«نه!» به دلیل همان دلیل مگو. بعد من خودم راهی شوم. راه بروم و به تو فکر کنم و ترانه‌ای که چند روز پیش به قیمت ارزانی فروختم را زمزمه کنم. اما من که فرزاد نیستم. از جنتی عطایی می خوانم . که به من چه اگه بانوی ایثار می فروشه تنش رو تیکه تیکه....

به تمام جواب هایی فکر می کنم که تو هنوز سوال هایش را نپرسیدی. 
دلم می خواهد پشت سر هم بگویم:«یا امام رضا...» چند شب پیش هنگام نوشتن یادداشت روزانه دیدم نوشتم:« هیچ وقت با تو لج بازی نمی کنم. چون تو خدایی، دلم که نیستی...»

 الذين قالوا ربنا الله ثم استقاموا لا خوف عليهم و لا هم يحزنون

 

autumn1.jpg

/ 14 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
تسنيم

... می‌کنم جامه به تن، می‌روم از خانه برون می‌روم در پی او با دل دیوانه‌ی خویش پی آن گمشده می‌گردم و می‌آیم؛ باز... لا خوف عليهم و لا هم يحزنون سلام اخوی!

سوگلی

من فکر کنم معجزه ی بارون باشه!

شمرشناسی

سلام صدای دومین زنگ را بخوانید ... یاری رسانید دیگران هم بخوانند ... آنگونه که صلاح می دانید

محدثه

شايد فكر كنين اين آدم حتما ديمونست.كامپيوترم خراب بود.حالا راحت مي خونم و مي يارم.اينجا اين دفعه هم بوي خدا ميده هم بوي حرم… هق هق… پاينده باشين برادر مهربون.

..........

کاش اين سوالها روزی جواب هم داشته باشد. شما که صبر و توکلش را داريد، پس نترسيد

مهديه

«کتيبه» و «اتوپيا» به روز شده.