رستگاری در ۵ الی ۱۵ ثانيه...

آخه چی صدات کنم...؟ هان! خودت بگو همسفر. تمام من مال تو. تمام تو هم مال خودت. تو فقط باید من را از من خالی کنی. بعد هم با بهانه و بی بهانه بگذاری بروی. من هم هی بشینم و گریه کنم که تو دلم را سوزانده ای. تف به قبر هرچی دل و مخلفاتشه...

مرتیکه از روی معده می خونه که"...همسفر تنها نرو، بذار تا منم بیام...". تو به هفت جات خندیدی که می خوایی بری. کجا می خوایی بری؟ تازه با اون؟  می دونی اون عروس چند داماده...؟ بذار دهن من بسته باشه... که دل طفلکی نشکنه .- ولی خیلی دلم می خواد آخر و عاقبتشو ببینم - هرچی جمع کردی بده ببره ... بعد هم بشین گریه کن بدبخت!

...یادت نرفته که ...چی؟ مگه می شه یادت بره! تو قبر هم بذارنت یادت هست. اصلا شده که تا حالا یه روز ... فقط یه روز؛ یادش نیفتاده باشی. بلند شو بند و بساطو جمع کن . من حوصله ی این اراجیف و ناله ها رو ندارم.

اگه دلت خواست یه اسپری آبی بگیر دستت ، تمام در و دیوار محل رو پر کن از فحش و دری وری هایی که هیچ کس هیچی از اون نفهمه... تازه بعضی هم بیان عکسشو بگیرن بذارن تو وبلاگشون. خدا رو چه دیدی شاید یکیش شد عکس غیر خبری برگزیده ی سال .- پدر هرچی بی خبری و باخبری بسوزه- هر کدوم یه جور مصیبته...

تا حالا این طوری حرف نزده بودم. بذار به حساب نحسی سیزده.....

/ 10 نظر / 5 بازدید
...

تولدت مبارک.

صحرا

تف به قبر هرچی دل و مخلفاتشه؟؟!!...جالبه!!

جلال

لا ال الا الله ... هی می خوام هیچی نگم ... سلامتی سلاله های اسلام صلوااااااااااااااات! داش فری 4تا قلیون بیار این از دهن افتاد این!

جلال

« اين » دوم به سبک شعرهای مهندس حسن‌پرور و عباس نوشته شد؛ خدا قبول کند که!

حميد

امير جان! امروز يک‌نفر از اين نوشته‌های زنجيره‌ای شماها نگران شده بود و از من خواست تا زمن! ريشه‌يابی، در جهت درمان و رفع مشکل تلاش کنم! اين‌جانب هم بعد از پژوهش‌های مفصل رسانه‌ای! مشکل را «آلرژی فصلی‌» دانستم که البته بی‌ارتباط به رشته‌ی ارتباطات هم نيست! (تا ببينيم رستگاری آقای بوقی در چند ثانيه و از کجاش بيرون می‌زنه!)

باده فروش

به این میگن : گیریپاچ ِ شاعرانه ، یا : وقتی که یک وبلاگر گریپاچ می کند و یا به عبارت بهتر: وقتی که یک وبلاگر گیر می دهد و هه چیز را به هم می پاچَد ...........سربلند و بهروز باشید و درپناه حق.

lee1

گريه نمی‌کنم...نرو! // آه نمی‌کشم... بشين! // حرف نمی‌زنم...بمون! // بغض نمی‌کنم... ببين! //....نبودنت مرگ منه...راهی اين سفر نشو...

leyli

يه جورايی انگار همون بود. نحسی سيزده! نمی دونم . من زياد چيزی نفهميدم. يه جورايی گيج شدم.

حامد

... زاهد بودم، ترانه گويم كردي / سرحلقه بزم و باده جويم كردم / سجاده نشين باوقاري بودم / بازيچه کودکان کويم کردی...