قهرمان...

قهرمان. باور کردنش مشکله، اما تو یک عدد قهرمان شدی . از این به بعد خیلی ها اسم تو را روی بچه هایشان خواهند گذاشت و عکس بزرگی از تو را در بهترین فضای دیوار خانه شان آویزان می کنند.شاید چند تا از مطبوعات باشعور هم به جای عکس گلزار یا سیتا عکس تو را روی جلد چاپ کنند... تویی که در همه کاری بودی و سابقه ی همه ی موارد را داری.

اگر همه بعد از مرگ مشهور می شوند تو قبل از مرگ شدی! چند وقت دیگر کتاب زندگی ات نیز منتشر می شود، با اینکه تو اصلا راضی نیستی اما انتشاراتی پدر سوخته برای این که به سود انتشار کتاب و توجه و اقبال عمومی آن مطمئن است، کتاب را چاپ می کند... با پوستری بزرگ از چهره ی جهانی تو در وسطش به عنوان هدیه.تو یک عدد قهرمان شدی... یک قهرمان. تویی که سالها درد کشیدی و کسی نفهمید. اصلا تو با ایثار و مظلومیت گره خوردی... هرچند تو یک عدد قهرمانی.

/ 21 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
تربچه

سلام ./ با mm يه جورايی موافقم ./ يه قهرمان تنهايی قهرمان نمی شه خيلی عوامل دست به دست هم ميدن تا يه نفر قهرمان واقعی بشه ./ قهرمان باشی /

چشمان شيشه اي

سلام امير جان صحبت از قهرمان های بی نام ونشانی کردی که هيچ وقت صحبتی از آنها نشده است.راست ميگويی بعضی از آنها انچنان رفتار با اخلاصی دارند که خودشان، بزرگی را در بی نام ونشانی ميدانند.

سعيد

دلم و اسپرت كردم. ميآي بريم بيرون؟

Elham

وبلاگ خوبی داری ..فقط من نفهمیدم کی قهرمان شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟... موفق باشی. اگر دوست داری به من هم سر بزن

كلاشينكف

خدمت برادر اسماعيلی عزيز هرچند که عمال و پادوهای قرائت شاعرانه! مرتبا بدون اذن حضرتعالی ساحت وبلاگ شما را با طرح های شيطان پسند! می آلايند اما می دانيم اينها همه اش فتوشاپه!! در ضمن بنده اگر جای شما بودم ...اين واحد خواهران را به طور کل گل می گرفتم!!!

حميد

اهلن آقا ! اهلن !!! ( به مطلب اخير وبلاگ جلال ) مراجعه شود !!!

كرگدن

سلاممممممممممممم .... از امين اينا چه حبر ؟

Hamid

سلام ، از وبلاگ خوبتان خوشم آمد اگر شد به من هم سر بزنيد .