حوری...

استاد کلاس شنبه ها، این هفته بعد ازانداختن چند تا تیکه ومتعاقبش غش و ضعف رفتن دخترها وپسرهای کلاس، فهمید که نه ...مثل این که جمع خودمونیه و شروع کرد به زیر گِل بردن سیاست خارجی نظام جمهوری اسلامی و به جای تلقین دهنده ی قبرش هم آمریکا را گذاشت...
بعد از فتح سفارت آمریکا در سال1358توسط عمه اشان وشوهرعمه اشان وآن یکی شوهرعمه اشان(این واژه ها را دقیقاً خود استاد فرمودند)سخن به میان آوردند...جماعت حاضر در کلاس هم لبخندهای مبسوط سر می دادند...
اواخر کلاس استاد با 17سال سابقه ی تدریس، بحث را به مقوله ی اخلاق کشاندند که عیناً نقل می کنم...
استاد کلاس شنبه ها گفت:«ببنید چند ساله که چه مزخرفاتی به اسم اخلاق به خورد ما دادند...مثلاً می گویند به نامحرم نگاه نکنید ...به نامحرم دست نزنید ... وقتی
می پرسیم چرا؟ می گویند چون اگه این کارها رو بکنید دیگه بهشت نمی رید ...می پرسیم مگه تو بهشت چه خبره ؟ می گویند اونجا« حوری» هست ... »
استاد یکدفعه همان طور که می فرمودند از جا پرید و گفت:به«حوری» جلوی چشممون دست نزنیم که به حوری های بهشت دست بزنیم ....!نخواستیم.»
چقدر به خودم فحش دادم که در جوابش نگفتم :
« لااقل «حوری»های بهشت ایدزی نیستند دیگر».

/ 17 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
SOHEIL

من نميدونم چرا اين برادر جلال انقدر علاقه به بردن به جاهای مخفيو از اين حرفا دارد!!!

يارو

ما كه ليست استاداي شنبه رو ديديم ولي نفهميديم كي بوده مگر اينكه دكتر م.ا بوده باشد كه اگر اون بوده خيلي هم عجيب نيست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!بي خيال.

mohem nist

سلام... آقای اسماعيلی! فکر نکنم اگه میگفتید چیزی میشد!!شما که سر همه کلاسها حرف میزنید این هم روش!! اگر هم فکر میکنید استاد از اینجور حرفها(منظورم را میفهمید که!!)خوشش نمی آید اشتباه می کنید!!! البته شما که استاد هستید ولی اگر می خواهید بیشتر!!!استاد شما را دوست داشته باشد از این تیکه ها بندازید!!!

حسین نژاد

من هم ميخوام. من هم يه گاز ميخوام.راستی سلام!

rozaye gozashteh

مگه اصلا ميشه دست زد...... ۲۰ سالگيمونم تموم شد و هنوز داغدار خوش به حال آنهايی که ۱۵-۱۶ ساله شهيد شدن و الان پيش خدان .... راستی آقای اسماعيلی شما که اهل دل هستين می دانيد امام کجای بهشته ؟؟؟؟؟

سعيد

بحث دل كرفتگي نبود / البته قبول دارم كه بد نوشتم

aria

حرفهايی هست که ميتوان گفت و حرفهايی که می توان نوشت اما بعضی حرفها اگر در صندوقچه سينه بماند بهتر است نظر شما چيه؟

masoud

سلام امير قربون دل بزرگت برم(ايهام دارد). بابا اون بنده خدا حق داره.از قديم گفتن خلايق هر چه لايق

aghahe

منم اونجا بودم اينطوری هم که گفتی نبود همچين يه جورايی راست می گفت