دست روی دست می گذارم ...

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

می نویسم«مهربان». می بینی. اما نمی خوانی. پلک هایت را پایین می آوری و چشم هایت را پنهان می کنی.نفس نفس می زنم ... تمام بدنم عرق کرده...دست روی دست می گذارم.

 دلم هوای گریه می کند.جرات ندارم.

تو شاید حق من هم هستی ولی مسلما من حق تو نیستم. گوشه ای می گیرم. پنهان می شوم.گریه می کنم و سرم را پایین می اندازم و...تنها ... دخترکی داد می زند:«چرا کسی مرا نمی فهمد...؟»دست روی دست می گذارم. فرار می کنم . جایی که همه مرا ببینند.

از خیابان رد می شوم. دستم به دست پسری می خورد. کلیدهای درون دستش به زمین می افتد...حوصله ی معذرت خواهی ندارم.ادامه می دهم...

حوصله ی دعوا هم ندارم که جواب «های ... گنده»اش را بدهم.ادامه می دهم . دست روی دست می گذارم.

یاد هزاران چیز نداشته می افتم و صدها چیز داشته رنگ می بازد.کشمکش و جدال...آخرش «عینک دودی» برنده می شود. همه چیز در هاله ای مبهم پیچیده ... دلم می گیرد. مهربانی های مصنوعی حقیرم می کند.

هزاران ترانه زمزمه می شود. زیر و رو می شود .من به راهم ادامه می دهم. دست روی دست می گذارم.نگاه می کنم. آتش می گیرم. « دیوونه»!آدمی که از کنارم رد می شود می گوید. ای کاش دیوانه ای بودم که به کیک خامه ای ها حمله می کردم.

/ 17 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
arian

سلام....زيبا وغمگين......

mahya

سلام...دست روی دست نگذار...کاری بکن...ناراحت هم نباش...التماس دعا

mahmood

سلام !بازم يکی جا مونده بود ..دوتا رو با هم خوندم !راستی غلط نکنم از تو يه داستان کوتاه توی جشنواره داستان کوتاه دانشجويي پارسال خوندم ...چرا اينجا نمينويسی ؟

چشمان شيشه اي

امير خان سلام .اگه کلاس بذاری و نيای به ما سر بزنی حق با شماست چون بنده به شما زحمت فراوانی داده ام و اگر تا قيامت وبلاگها هم نيايی باز هم بنده می آيم و اظهار ارادت ميکنم.دوستدار شما چشمان شيشه ای(با تشکر از کامنت رسان)

ساده دل

سلام . اون ۸ واحد چي شد ؟ پاس شد؟

m m

سلام. امروز ميوه ی نوبر ميرسد.

احسان حسيني

من به نوبه خودم برايت دعا می‌کنم. فقط تو هم برای من دعا کن. جفتمان نياز داريم به خوب شدن. به وبلاگم سر بزن. باشه پسرخوب.

خشايار

بابا اين جام که واحد واحده که .اه اه اه